Tiszaligeti Strand fürdő jegyár

📄 Fontos döntések a mai közgyűlésen – Beszámoló Szolnokról

🔴A mai napon rengeteg kérdésben döntött a közgyűlés. Bár örömteli híreink is vannak, a város pénzügyi helyzete és a költségvetés átírása komoly aggodalomra ad okot.

🔴KDNP-s képviselőként az alábbiak szerint szavaztam a legfontosabb ügyekben:

🌊 Új kedvezmények a Tiszaligeti Strandon!

🔴Hatalmas siker, hogy a közgyűlés elfogadta az új, családbarát kedvezményeket!

👶🏻 Elsősorban a gyermekek, diákok és családok válláról veszünk le terhet a bevezetett kombinált családi jegyekkel és az olcsóbb csoportos belépőkkel.

👶🏻Ezt a döntést természetesen örömmel támogattam és megszavaztam a szolnoki családok érdekében!

❌ Amit a KDNP frakcióval NEM szavaztunk meg:
🔴A pozitívumok mellett sajnos komoly megszorításokról és áremelésekről is döntenie kellett a testületnek, amit nem tudtam jó szívvel támogatni,ezert NEM is támogattam!

💹25%-os parkolási díjemelés: Nem engedhetjük meg, hogy a szolnoki polgárok pénztárcáját terheljék tovább, így a KDNP frakciója nemmel szavazott a parkolási díjak drasztikus emelésére.
💹Az újragondolt költségvetés: Egy hatalmas, 5 milliárd forintos “tervezési hiba” miatt a városvezetés kénytelen volt teljesen átdolgozni a költségvetést. Mivel a hiányt fájdalmas elvonásokkal próbálják foltozni, ezt a büdzsét sem szavazttam meg.

📉 Sajnos a módosítás miatt rengeteg fontos területről vonnak el forrásokat, amelyek közvetlenül a szolnokiak életminőségét rontanák. Nem fogadhattam el, hogy:
225 millió forintot vonjanak el a lakásfelújításoktól,
15 millió forintot a játszóterek fejlesztésétől,
és további milliókat a kerékpárutak, valamint a járdák felújításától.

☝️Képviselőként a jövőben is a szolnoki családok és a város fejlődése mellett fogok kiállni, és nemet mondok a felelőtlen tervezésből fakadó megszorításokra!

Hozzászólás